مراکز نمایشگاهی

اکسپو سنتر
Expocentre
0078007073799
http://www.expocentr.ru
info@expocentr.ru
Krasnopresnenskaya nab., 14, Moscow
اطلاعات بیشتر
 
لیست نمایشگاه ها
مرکز نمایشگاهی «اکسپو سنتر» (Expocentre) با ۵۵ سال سابقه، یکی از مطرح ترین مراکز نمایشگاهی مسکو و روسیه است و بسیاری از نمایشگاه های شناخته شده بین المللی در این مرکز برگزار می‌شود. «اکسپو سنتر» در کنار آسمان خراش های معروف «مسکو سیتی» واقع شده و بالغ بر ۲۵۰ هزار متر مربع، از جمله ۱۶۰ هزار متر مربع فضای نمایشگاهی مسقف، مساحت دارد.

کروکوس اکسپو
Crocus Expo
0074957272626
http:/www.crocus-expo.ru
info@crocus-expo.ru
Mezhdunarodnaya St., 16, Krasnogorsk, Moscow Region
اطلاعات بیشتر
 
لیست نمایشگاه ها
مرکز نمایشگاهی «کروکوس اکسپو» (Crocus Expo) بزرگ ترین مرکز نمایشگاهی مسکو و روسیه است. «کروکوس اکسپو» در مساحتی بالغ بر ۹۰۰ هزار متر مربع در خارج از شهر و در فاصله کمی از شمال غرب مسکو واقع شده است و یکی از مطرح ترین مراکز نمایشگاهی مسکو و روسیه محسوب می‌گردد.

وِ دِ اِن خا
VDNH
0074955443400
http://www.vdnh.ru
info@vdnh.ru
Prospekt Mira, 119, Moscow
اطلاعات بیشتر
 
لیست نمایشگاه ها
مرکز نمایشگاهی «وِ دِ اِن خا» (VDNH) در شمال مسکو واقع شده و بیش از ۸۰ سال قدمت دارد. این مرکز فضایی بالغ بر ۲.۴ میلیون متر مربع را اشغال کرده و ۲۶۶ هزار متر مربع فضای نمایشگاهی مسقف و ۴۰۰ ساختمان را در خود جای داده است.

خانه هنرمندان
Central House of Artists
0074992389843
http://www.cha.ru
info@cha.ru
Krymskiy Val St., 10, Moscow
اطلاعات بیشتر
 
لیست نمایشگاه ها
بسیاری از نمایشگاه های هنری در «خانه هنرمندان» مسکو برگزار می‌گردد. اگر چه نمایشگاه تجاری بسیار کمی در این مرکز برگزار می‌گردد، اما «خانه هنرمندان» یکی از مهم ترین فضاهای نمایشگاهی روسیه است. «خانه هنرمندان» در مرکز شهر و روبروی پارک «گورکی» واقع شده است.

تماس با واتس اپ